Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Сайт, предоставящ ексклузивна информация за най-популярните спортни събития в България и по света, с акцент футболните новини. Предлага интересни статистики и прогнози, календар на предстоящите спортни събития, специални фенсайтове на водещите футболни отбори от страната и чужбина. Gol.bg отразява и най-интересното от света на тениса, волейболa и баскетболa, както и по-големите спортни събития (зимни и летни Олимпиади, големите турнири по лека атлетика, стартовете във Формула 1 и др.)
Автор: gol Категория: Спорт
Прочетен: 167233 Постинги: 52 Коментари: 29
Постинги в блога от Юни, 2010 г.
Германия разгроми с 4:0 Австралия и показа най-силния футбол от всички отбори досега на Мондиал 2010. Четирите гола бяха най-малкото, което можеше да сполети австралийците, които можеха да си тръгнат с два пъти повече голове. Играта н...
Категория: Спорт
Прочетен: 1840 Коментари: 0 Гласове: 0
Единственият гол в мача падна в 84-та минута след дузпа, отсъдена за умишлена игра с ръка на сръбски защитник.
Като цяла мачът бе много скучен и бавен и едва след изгонването на Лукович от Сърбия в средата на второто полувреме нещата ...
Прочетен: 2508 Коментари: 0 Гласове: 1
Националният селекционер на Южна Африка Карлос Алберто Перейра изрази задоволството си от равенството 1:1 срещу Мексико, до което стигна "Бафана Бафана" в първия мач от Мондиала.
Бразилският специалист смята, че този резултат е напълно сп...
Прочетен: 1783 Коментари: 0 Гласове: 0
Днес в 15:10 часа, българско време, започна и официалната церемония по откриването на 19-то Световното първенство в ЮАР, в което ще участват 736 футболисти от 32 отбора.
Шоуто на стадион "Сокър Сити" бе изключително впечатляващо, пъстро и...
Прочетен: 1832 Коментари: 0 Гласове: 2
Лусиана Саласар се разсъблече, за да разкрие част от прелестите си
Известната аржентинска сексбомба Лусиана Саласар реши да надъха футболистите от националния отбор преди световната първенство в ЮАР.
Пищната хубавица се разсъблече за с...
Прочетен: 2886 Коментари: 0 Гласове: 1
Дина Прелевич засне специална фотосесия, посветена на Мондиала
Сръбската манекенка Дина Прелевич направи специална фотосесия по случай изпращането на националния отбор за участието му на световното първенство в Република Южна Африка.