2

Блог вълни:
4
Последни постинги
Испания ликува! На полуфиналите на световното първенство по футбол в ЮАР "Ла Фурия Роха" победи с 1:0 Германия и така за първи път в историята си се класира на финал на Мондиала.
В герой за иберийците се превърна Карлес Пуйо...
Категория: Спорт
Прочетен: 4049 Коментари: 1 Гласове: 4
Германия разгроми с 4:0 Австралия и показа най-силния футбол от всички отбори досега на Мондиал 2010. Четирите гола бяха най-малкото, което можеше да сполети австралийците, които можеха да си тръгнат с два пъти повече голове. Играта н...
Прочетен: 1843 Коментари: 0 Гласове: 0
Единственият гол в мача падна в 84-та минута след дузпа, отсъдена за умишлена игра с ръка на сръбски защитник.
Като цяла мачът бе много скучен и бавен и едва след изгонването на Лукович от Сърбия в средата на второто полувреме нещата ...
Прочетен: 2512 Коментари: 0 Гласове: 1
Националният селекционер на Южна Африка Карлос Алберто Перейра изрази задоволството си от равенството 1:1 срещу Мексико, до което стигна "Бафана Бафана" в първия мач от Мондиала.
Бразилският специалист смята, че този резултат е ...
Прочетен: 1785 Коментари: 0 Гласове: 0
Днес в 15:10 часа, българско време, започна и официалната церемония по откриването на 19-то Световното първенство в ЮАР, в което ще участват 736 футболисти от 32 отбора.
Шоуто на стадион "Сокър Сити" бе изключително впечатляващо...
Прочетен: 1836 Коментари: 0 Гласове: 2